مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه اعلام کرد: نیروگاه بیستون جزء صنایع آلاینده استان کرمانشاه نیست

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون؛غلامحسین کاظمی مدیرکل محیط‌زیست استان کرمانشاه طی نامه‌ای اعلام داشت نیروگاه بیستون جزء صنایع آلاینده استان کرمانشاه نیست.در شرکت مدیریت تولید برق بیستون به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های پیشرو در فعالیت‌های زیست‌محیطی اقدامات گسترده‌ای صورت گر فن‌هاست،از مهم‌ترین این فعالیت‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. به‌کارگیری یک سیستم تصفیه پساب:پساب‌های ورودی به این واحد بسته به ماهیت آن‌ها تصفیه و سپس به رودخانه فرستاده می‌شوند.
  2. تصفیه فاضلاب بهداشتی: عمل تصفیه به‌صورت بیولوژیکی همراه با برگشت لجن هست و پساب خروجی پس از گندزدایی با آب‌ژاول به رودخانه درین می‌شود.
  3. پایش کیفیت پساب خروجی از نیروگاه:از پساب خروجی نیروگاه به‌صورت هفتگی و ماهیانه نمونه‌برداری به‌عمل‌آمده و در کار برگ‌های مربوطه ثبت و در پایان هرماه در سایت سازمان بهره‌وری انرژی درج می‌گردد.
  4. نصب آنالایزر‌های آنلاین در مسیر دودخروجی از دودکش‌‌های نیروگاه
  5. ساخت یک تراپ در مسیر پساب خروجی از نیروگاه به منظور جلوگیری از ورود ترکیبات روغنی احتمالی به رودخانه
  6. نصب آنالایز اندازه گیری اکسیژن در خروجی اکونومایزر: به منظور بهینه شدن احتراق و امکان پذیر شدن کنترل بهتر هوای اضافه احتراق یک سنسور اکسیژن در مسیر دود خروجی از اکونومایزر نصب شده است که با توجه به میزان اکسیژن، درصد هوای اضافه بصورت اتوماتیک کنترل میگردد.
  7. اقدمات مدیریت پسماند های جامد: از جمله این اقدامات می توان به مدیرت رسوبات آهکی، دپوزیت‌های کوره، پسماندهای بهداری و پسماندها و زباله‌های روزانه اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس 

   info (@) bpps.ir

   083-34642020
   083-34642700
  کرمانشاه-کیلومتر 25 جاده همدان
 
 ساعات کاری :

کارکنان اداری: 7:15 صبح الی 16:00|(روز شنبه تا چهارشنبه)

کارکنان فنی: به دوصورت اداری و شیفتی(در 5 شیفت)
 
 

 اطلاعات بیشتر

 

پیام مدیر عامل

عضویت در خبرنامه