بازدید مدیرعامل شرکت برق حرارتی از نیروگاه بیستون

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:محسن طرزطلب به همراه معاونین و مدیران شرکت برق حرارتی در جریان سفر به استان کرمانشاه از نیروگاه‌ بیستون بازدید کرد.در ابتدای بازدید و در طی جلسه‌ای مسعود‌ میرزاعسگری مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون به ارائه گزارشی از وضعیت فنی نیروگاه‌های تحت پوشش (نیروگاه بیستون و اسلام‌آباد غرب) پرداخت. وی وضعیت تولید در نیروگاه‌های مذکور در سال جاری را با توجه به آمادگی و انجام تعمیرات اساسی مطلوب خوانده و سال‌های 96 و 97 را از بهترین سنوات در تاریخ این شرکت دانست. در ادامه میرزاعسگری گزارشی مفصل از فعالیت‌های انجام‌شده در تعمیرات اساسی واحد 1 این نیروگاه را ارائه نمود.ایشان سپس به اهمیت نیروی انسانی در این شرکت پرداخته و از آن به‌عنوان سرمایه اصلی شرکت یاد نمود. از دیگر موارد ذکر شده در این گزارش می‌توان به کاهش چشمگیر نرخ خروج اضطراری واحد‌های بخار،میزان تولید انرژی خالص و ناخالص نیروگاه‌های بیستون و اسلام آباد غرب،فعالیت‌های زیست محیطی شرکت،نحوه تعامل با مدیران ارشد وزارت نیرو و استان کرمانشاه و همچنین فعالیت‌هایی در زمینه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

میرزاعسگری در تشریح پروژه موفق تعمیرات اساسی واحد 1 این نیروگاه اظهار داشت که برای اولین بار پس از اتمام تعمیرات اساسی،واحد موردنظر بدون هیچگونه محدودیت و خروج اضطراری و با بار کامل در حال تولید می‌باشد.وی در ادامه به دیگر فعالیت‌های تعمیراتی مهم انجام شده در تعمیرات اساسی شرکت از جمله پروژه سخت و نفسگیر تعمیر دودکش،اورهال کامل موتورها،والوها و ترانسفورماتورها اشاره نمود و افزود در اورهال کامل توربین و ژنراتور کلیه قسمت‌های توربین مورد تعمیر قرار گرفت. مدیرعامل نیروگاه بیستون موفقیت شرکت در زمینه‌های مختلف از جمله کسب رتبه برتر تولید در سال 96،کسب گواهینامه ISMS برای اولین بار در سطح شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو،خروج نیروگاه بیستون از لیست صنایع زیان آور و کاندید شدن به عنوان صنعت سبز را نتیجه تلاش و کارگروهی کارکنان نیروگاه بیستون در قسمت‌های مختلف دانست.میرزاعسگری در بخشی از سخنان خود گزیده‌ای از فعالیت‌های فرهنگی نیروگاه بیستون را برشمرد،که از مهمترین آنها می‌توان به برپایی موکب شهدای صنعت برق و انتخاب به عنوان بهترین موکب مسیر،برگزاری جلسات پرسش و پاسخ در دل طبیعت،برگزاری مراسم جشن تکلیف دختران همکار در دو دوره اشاره نمود.

 در بخش دیگر طرزطلب مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی ایران با اشاره به شرایط سخت آب‌وهوا و مصرف برق در کشور در سال جاری، تولید در نیروگاه‌های سراسر کشور را علیرغم این محدودیت‌ها مطلوب ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد که در سال آینده محدودیت‌های تولید را به حداقل برسانیم. ایشان ضمن اعلام برنامه‌ریزی تعمیرات در نیروگاه‌های کل کشور از آمادگی انجام این اقدامات مهم خبر داد. وی به ظرفیت تولید برق در استان کرمانشاه با توجه به پیوستن نیروگاه دالاهوِ اسلام‌آباد غرب در آینده‌ای نزدیک اشاره نمود.‌در پایان جلسه مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و هیئت همراه از اتاق فرمان و واحد‌های فنی نیروگاه بازدید کردند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس 

   info (@) bpps.ir

   083-34642020
   083-34642700
  کرمانشاه-کیلومتر 25 جاده همدان
 
 ساعات کاری :

کارکنان اداری: 7:15 صبح الی 16:00|(روز شنبه تا چهارشنبه)

کارکنان فنی: به دوصورت اداری و شیفتی(در 5 شیفت)
 
 

 اطلاعات بیشتر

 

پیام مدیر عامل

عضویت در خبرنامه