صرفه جویی 5 میلیارد ریالی با بازسازی تعداد 120 عدد بسکت سرد ژونگستروم در نیروگاه بیستون

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون: به منظور تحقق شعار سال(حمایت از کالای ایرانی) و همچنین با هدف اجرای‌ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی،عملیات بازسازي و ترميم يک‌ست کامل از بسکتهاي سرد ژونگستروم در اولویت کاری متخصصان شرکت مدیریت تولید برق بیستون قرار گرفت. برای شروع تعمیرات دوره ای واحد 2 نیروگاه بیستون یک ست بسکت سرد به تعداد 120 عدد بسکت مورد نیاز بود که خرید آن هزینه‌ای در حدود 6 میلیارد ریال بر شرکت تحمیل می‌شد،اما از آنجا که اجرای این پروژه صرفه جویی چشم گیری در هزینه‌های تعمیرات و نگهداری نیروگاه حاصل می کرد با حمایت مدیران و همت بلند کارکنان این شرکت، این پروژه از اوایل شهریور ماه آغاز شد. در این پروژه از بسکت‌های فرسوده و غیر قابل استفاده که در تعمیرات قبلی از ژونگسترومها خارج شده بودند استفاده شد و با برش نواحی خورده شده بسکت‌ها و جوشکاری تسمه‌ها و میلگردهای جدید، بسکتها ترمیم و دوباره قابل استفاده شدند. هزینه‌های عملیاتی پروژه شامل خرید مواد اولیه اعم از میلگرد،تسمه،صفحه سنگ و سیم جوش، تنها با مبلغی در حدود 1 میلیارد ریال تأمین شد و در نهایت صرفه جویی در حدود 5 میلیارد ریال برای شرکت در برداشت. با اجرای این پروژه گامی با ارزش در جهت کاهش هزینه های تولید برق در کشور عزیزمان برداشته شد.

جلسه هم‌اندیشی شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان کرمانشاه به میزبانی نیروگاه بیستون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:جلسه هم‌اندیشی شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان کرمانشاه به میزبانی نیروگاه بیستون در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد. در این جلسه که دبیران فرهنگی شرکت‌های مدیریت تولید برق بیستون،آب و فاضلاب شهری و روستایی،برق منطقه‌ای غرب و مجتمع آموزشی و پژوهشی غرب حضور داشتند مهمترین چالش‌ها و نقاط ضعف و قوت برنامه‌های فرهنگی صنعت آب و برق استان مورد نقد و بررسی قرار گرفت. در بخشی دیگر از جلسه مسعود میرزاعسگری مدیر‌عامل نیروگاه بیستون با اهدا لوحی از دبیر فرهنگی سابق صنعت آب و برق تقدیر به عمل آورد. در پایان اعضای شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان با حضور در نمازخانه به اقامه نماز ظهر و عصر پرداختند.

بازدید نماینده مردم سرپل ذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه بیستون

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون: فرهاد تجری نماینده مردم سرپل ذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه بیستون بازدید به عمل آورد.ایشان  در این بازدید با حضور در اتاق فرمان نیروگاه بیستون و دیدار با کارکنان این بخش با روند تولید برق در این شرکت آشنا شد.در پایان این نماینده مجلس با اهدا لوحی از مدیر عامل و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق بیستون به پاس تلاش در امر کمک‌رسانی به زلزله زدگان سرپل ذهاب تقدیر کرد.لازم به ذکر است در ایام وقوع زلزله سرپل ذهاب،نیروگاه بیستون به عنوان نیروگاه پایلوت نقش مهمی در جمع آوری و ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به مناطق زلزله‌زده ایفا کرد.

 در بخشی از لوح اهدایی چنین آمده است:شما کارکنان شاغل در شرکت مدیریت تولید برق بیستون به نمایندگی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی تولیدنیروی برق حرارتی  که محبت ها و عنايت هاي خويش را در کمک به مردم زلزله‌زده سرپل‌ذهاب تقدیم نمودید و در اين راستا با تقبل کمک های نقدی و غیر نقدی هم وطن های خود را ياريگر‌ بوده‌ايد در نزد خداوند تعالي از مقربانيد. برخود فرض دانسته از حسن التفات عمل نيکوی شما عزيزان مراتب تقدير و تشکر خود را اعلام نمايم و از آن کريم دانا و بينا ، خير دنيا و آخرت شما نيکوکاران ارجمند را مسالت دارم؛  در روز قيامت ماجور درگاه حضرت احديت باشيد.

برگزاری مانور نهضت خدمت رسانی در نیروگاه بیستون

به گزارش روابط عمومی و به نقل از پایگاه مقاومت بسیج نیروگاه بیستون: دراولین روز از ماه محرم مانور نهضت خدمات رسانی با حضورمدیرعامل، کارکنان و  بسیجیان نیروگاه بیستون در محل این نیروگاه برگزار شد. در این مراسم شرکت کنندگان بصورت افتخاری و خودجوش در قالب تیم های چند نفره  نسبت به جمع آوری ضایعات وتجهیزات معیوب وانتقال به مکان های تعبیه شده از جمله کارگاه تعمیر والو – انبار نگهداری و محل انباشت ضایعات همکاری نمودند .این اقدام درراستای اعتلای فرهنگ بسیج  ضمن آراستگی محیط کار تاثیر مهمی در کاهش هزینه ها و مقابله  با تهدیدات اقتصادی دشمن  به همراه خواهد داشت.

ساخت 70 عدد بسکت ژونگستروم در نیروگاه بیستون

عملیات ساخت بسکتهای ژونگستروم‌های نیروگاه بیستون از ابتدای شهریورماه در کارگاه ساخت داخل معاونت تعمیرات این شرکت آغاز شده و در این مدت کارکنان امور تعمیرات مکانیک توانسته اند تعداد 70 عدد بسکت ناحیه سرد ژونگستروم‌ها را بازسازی و آماده استفاده مجدد نمایند. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تا قبل از تعمیرات دوره‌ای مهرماه آتی تعداد 120 عدد بسکت در 6 نوع مختلف آماده استفاده مجدد خواهند شد.

اطلاعات تماس 

   info (@) bpps.ir

   083-34642020
   083-34642700
  کرمانشاه-کیلومتر 25 جاده همدان
 
 ساعات کاری :

کارکنان اداری: 7:15 صبح الی 16:00|(روز شنبه تا چهارشنبه)

کارکنان فنی: به دوصورت اداری و شیفتی(در 5 شیفت)
 
 

 اطلاعات بیشتر

 

پیام مدیر عامل

عضویت در خبرنامه