آخرین جلسه پرسش و پاسخ سال ۹۶ نیروگاه بیستون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:آخرین جلسه پرسش و پاسخ سال ۹۶ با حضور مدیر عامل، معاونین و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق بیستون در محل سالن آموزش این شرکت برگزار شد. در این جلسه مهندس میرزاعسگری مدیر عامل محترم نیروگاه بیستون به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال ۹۶ پرداخت. در پایان حاضرین در جلسه سوالات و نظراتی را مطرح نمودند که توسط مدیرعامل و معاونین شرکت پاسخ داده شد.

تجلیل از مقام زن در نیروگاه بیستون

  به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون: طی مراسمی از بانوان شاغل در شرکت مدیریت تولید برق بیستون(نیروگاه های بیستون و اسلام آباد غرب) تجلیل به عمل آمد. در این نشست مهندس میرزاعسگری مدیرعامل شرکت به اهمیت و جایگاه زنان همکار در این شرکت پرداخت و در پایان هدایایی به رسم یادبود تقدیم حاضرین در جلسه گردید.

تعمیرات اساسی واحد یک بخار نیروگاه بیستون آغاز شد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:تعمیرات اساسی واحد یک بخار نیروگاه بیستون آغاز شد. این تعمیرات با هدف افزایش آمادگی واحدهای بخار این نیروگاه در سال 1397 و همچنین حضور موثر در تامین انرژی برق غرب کشورآغاز شد.در این دوره از تعمیرات انتظار می رود ضمن بررسی شرایط واحدها و شناسایی نقاط بحرانی از بروز خروج های اضطراری در آینده جلوگیری گردد.اهم برنامه های مورد نظر شرکت مدیریت تولید برق بیستون در این تعمیرات 90 روزه به شرح ذیل است:

 • تعویض کلیه پره های ردیف آخر توربین P
 • تعویض سیلهای توربین I.P
 • اورهال کامل روتور ژنراتور
 • انجام کلیه تستهای High Speed Balance روتورهای توربین و ژنراتور
 • تعویض بخشی از اکسپنشنهای بویلر
 • تعویض ورقهای آسیب دیده بدنه بویلر و داکت دود و ژونگسترومهای شماره یک و دو
 • تعویض بخشی از لوله های سوپرهیت و ری هیت بویلر با توجه به خروجهای مکرر از ناحیه این لوله ها و نتایج ضخامت سنجی
 • سرویس کامل پمپ ها و فن های 380 ولت و 6 کیلو ولت
 • سرویس هیترهای فشارقوی و ضعیف
 • سرویس و بازدید از سیستم های ابزار دقیقی و نصب و راه اندازی سیستم دیتالاگر این واحد
 • سرویس و بازدید از کلیه تجهیزات الکتریکی و تصفیه فیزیکی و شیمایی روغن ترانسفورماتورها و انجام کلیه تستهای حفاظت
 • و انجام کلیه تستهای مورد نیاز در کلیه گروه های کاری

بازدید معاونت راهبری تولید شرکت مادر تخصصی برق حرارتی از نیروگاه بیستون

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون: عبدالرسوال پیشاهنگ معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی برق حرارتی از نیروگاه بیستون بازدید کرد. پیشاهنگ در ابتدا از روند تعمیرات اساسی واحد 1 بخار نیروگاه بیستون بازدید کرد و در جریان پیشرفت فعالیت ها قرار گرفت.در ادامه جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل،معاونین و مدیران این شرکت با پیشاهنگ برگزار شد که در آن مدیرعامل و معاونین نیروگاه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف را ارائه نمودند. در پایان پیشاهنگ ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق بیستون،بر نقش مهم منابع انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه تاکید کرد.

همایش پیاده روی همگانی در نیروگاه بیستون برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:همایش پیاده روی همگانی در نیروگاه بیستون با حضور تعدادی از ورزشکاران از واحد های کارگری استان برگزار شد. در این همایش حاضرین در فضایی صمیمی به فعالیت های ورزشی پرداختند. در حاشیه مراسم مهندس میرزاعسگری مدیرعامل نیروگاه بیستون در مصاحبه با صداوسیمای مرکز کرمانشاه ضمن تاکید بر اهمیت ورزش در زندگی روزمره،نیروگاه بیستون را حامی ورزش معرفی کردند.

اطلاعات تماس 

   info (@) bpps.ir

   083-34642020
   083-34642700
  کرمانشاه-کیلومتر 25 جاده همدان
 
 ساعات کاری :

کارکنان اداری: 7:15 صبح الی 16:00|(روز شنبه تا چهارشنبه)

کارکنان فنی: به دوصورت اداری و شیفتی(در 5 شیفت)
 
 

 اطلاعات بیشتر

 

پیام مدیر عامل

عضویت در خبرنامه