بازدید سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه بیستون

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از نیروگاه بیستون بازدید به عمل آورد. در جلسه مشترکی که با حضور نامبرده،مدیر عامل نیروگاه بیستون و تعدادی از معاونین و مدیران نیروگاه برگزار شد بر نقش مهم برق در زندگی مردم تاکید شد. در این جلسه میرزاعسگری مدیر عامل نیروگاه بیستون به ارائه توضیحاتی در خصوص روند تولید برق در شرکت پرداخت و اظهار داشت کلیه امور حساس تعمیراتی توسط نیروهای متخصص داخلی صورت می‌پذیرد. در پایان جلسه جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اهمیت نیروگاه بیستون به عنوان قطب بزرگ صنعتی غرب کشور بر ادامه ارتباط موثر بین این واحد صنعتی و نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

عملیات سخت و نفسگیر تعویض انتهای دودکش واحد 1 نیروگاه بیستون با موفقیت به پایان رسید

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:شرکت مدیریت تولید برق بیستون به عنوان یکی از مهمترین قطب­های صنعتی غرب کشور و تولید کننده یکی از پاکترین انرژی های شناخته شده یعنی برق همواره به حفظ محیط زیست تاکید داشته در همین راستا اقدامات گسترده در این شرکت صورت پذیرفته است  و چون دودکش یکی از تجهیزات مهم در حفظ محیط زیست و پراکنش گاز دود خروجی به محیط می باشد،به همین منظور در بازدیدی که از دودکش های نیروگاه از سوی کارشناسان معاونت مهندسی  و برنامه ریزی و تعمیرات شرکت صورت پذیرفت مشخص گردید  قسمت انتهای دودکش واحد یک به متراژ حدود 7.5 متر دچار خوردگی شده به همین جهت تمهیدات تعمیراتی لازم  جهت تعویض قسمت آسیب دیده صورت گرفت ، عملیات تعویض توسط شرکت نو اندیشان صنعت سپهر  آغاز شد. به دلیل کار در  ارتفاع و شرایط محیطی سخت با توجه به بارندگی و وزش باد روندکار به سختی  ادامه داشت.از اقدامات مهم در این پروژه ساخت اکستراچر قسمت انتهایی که در ارتفاع 160متری از سطح زمین بوده،پس از اتمام  ساخت اکستراچر مربوطه عملیات دمونتاژ آغاز و  با  باز نمودن عایق­های بدنه ، عملیات برشکاری رینگ های آسیب دیده شروع و پس از برشکاری و انتقال رینگ های  مذکور به پایین ، عملیات انتقال رینگ های ساخته شده در کارگاه شرکت مذکور به بالای دودکش آغاز گردیدو پس از آماده سازی مقدمات لازم عملیات جوشکاری رینگ های منتقل شده انجام گردید و در پایان جوشکاری تست‌های غیر مخرب جوش بعمل آمد .تعداد 5 عدد رینگ که هر رینگ به ارتفاع 1.5 متر و وزن حدود 2.5 تن در در ارتفاع 160متری در قسمت انتهای دودکش  تعویض گردید.

نیروگاه بیستون رتبه اول حراست نیروگاههای کل کشور را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون- طی ارزیابی‌های به عمل آمده از سوی اداره کل حراست شرکت مادر تخصصی برق حرارتی،دفتر حراست نیروگاه بیستون عنوان اول در بین دفاتر حراست شرکت مدیریت تولید برق کشور را کسب کرد.در این ارزیابی که بصورت مستنداتی و میدانی به عمل آمد کلیه فعالیتها در حوزه های تخصصی حفاظت پرسنلی ، هماهنگی حراستها ،حفاظت فیزیکی ، حفاظت اسناد و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت و در پایان دفتر حراست نیروگاه بیستون با کسب 885 امتیاز از مجموع 1000 امتیاز موفق به کسب عنوان نخست شد. 

دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو در مرحله شرکتی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو مرحله شرکتی  با حضور همکاران و خانواده های ایشان در محل مهمانسرای شرکت برگزار شد. لازم به ذکر است نفرات برتر در هر رشته به مرحله استانی معرفی خواهند شد. اسامی نفرات برگزیده به شرح ذیل می باشد:

رشته مفاهیم:

نفر اول:خانم مریم مظهری(همسر آقای مهندس شهنام امیری) با نمره کامل 70

نفر دوم:آقای سهراب میهن دوست با نمره 60

نفر سوم:خانم بهاره خانی(همسر آقای رامین ملکی) با نمره 57

رشته زبان آموزی: نفر برگزیده:خانم گیسیا بابایی(همسر آقای برزو یادگاری)با نمره 59

رشته قرائت(تحقیق): نفر برگزیده:آقای محمد رضا حمزه ای

رشته قرائت(ترتیل):نفر برگزیده:خانم میترا آهنگری

انتخاب کارشناس مسئول فناوری اطلاعات شرکت مدیریت تولید برق بیستون به عنوان عضو کارگروه تخصصی پدافند سایبری شرکت برق حرارتی

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون:طی حکمی از سوی مهندس طرز طلب مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی،مهندس ارسلان کاکایی کارشناس مسئول فناوری اطلاعات شرکت مدیریت تولید برق بیستون به عنوان عضو کارگروه تخصصی پدافند سایبری شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی منصوب شد.

اطلاعات تماس 

   info (@) bpps.ir

   083-34642020
   083-34642700
  کرمانشاه-کیلومتر 25 جاده همدان
 
 ساعات کاری :

کارکنان اداری: 7:15 صبح الی 16:00|(روز شنبه تا چهارشنبه)

کارکنان فنی: به دوصورت اداری و شیفتی(در 5 شیفت)
 
 

 اطلاعات بیشتر

 

پیام مدیر عامل

عضویت در خبرنامه